Sieci komputerowe - tworzenie i modernizacja

sieci komputerowe Jeśli zmieniasz lub tworzysz nową siedzibę firmy zapewne jedną z pierwszych rzeczy o jakie będzie trzeba zadbać jest prawidłowo stworzonona infrastruktura sieci komputerowej. W dzisiejszych czasach każde biuro powinno mieć w prawidłowy, niezakłócony dostęp do Internetu. Dzięki swojemu doświadczeniu jesteśmy w stanie wykonać kompleksowe usługi w tej dziedzinie.

Nasza firma może pomóc Ci w zakresie:
  • tworzenia projektów sieci
  • doradztwa w zakresie wyboru sprzętu sieciowego oraz dostawcy internetu
  • zaopatrzenia sprzętowego do Twojej firmy
  • tworzenia profesjonalnej sieci komputerowej w krótkim czasie
  • odpowiedniego zabezpieczenia sieci
  • modernizacji istniejących sieci komputerowych

Sieci komputerowe - szybko i w dowolnym terminie

administracja sieciami Zdajemy sobie sprawę z czym wiąże się tworzenie nowej sieci, modernizacja starej. Wiemy iż ważne jest aby w jak najmniejszym stopniu zakłóciło to normalny rytm pracy w firmie. Chcąc sprostać waszym wymaganiom gwarantujemy bardzo szybkie i sprawne działanie. Dodatkowo prace możemy ustalić na dowolny dzień w tygodniu (również weekendy oraz noce).
Wykonujemny także modernizacje już istniejących sieci komputerowych oraz zajmujemy się administracją i dokumentacją techniczną.

WIFI - bezprzewodowe sieci komputerowe

Jeśli chcesz pozbyć się kabli lub rozszerzyć funkcjonalność pomożemy Ci zbudować sieć w oparciu o rozwiązania bezprzewodowe. Wybierzemy odpowiednie urządzenia (Access Point, karty WIFI, wzmacniacze sygnału) i odpowiednio skonfigurujemy i zabezpieczymy sieć WIFI, tak aby działała bez zakłóceń i była chroniona przed dostępem osób niepowołanych.

Jesteśmy dystrybutorem produktów firmy Cisco oraz pracujemy w oparciu o ich standardy. Oferujemy państwu dostęp do sprzętu sieciowego na preferencyjnych warunkach.