Pozycjonowanie stron www

pozycjonowanie stron internetowych Pozycja strony w wyszukiwarkach decyduje bezpośrednio o tym ilu klientów przyciąga firma z internetu. Użytkownicy internetu są w większości dosyć leniwi i niewielu z nich chce się szukać informacji na dalszych podstronach, dlatego wysoka pozycja Twojej strony to doskonały sposób na zwiększenie jej popularności. Warto podkreślić, że pozycjonowanie jest w 99% przypadków dużo tańszą metodą reklamy niż radio i tv. Pozycjonowanie stron przynosi wymierne korzyści w postaci większej ilości klientów i zwiększonych zysków.

Nasza firma świadczy następujące usługi z zakresu pozycjonowania:
  • Przygotowanie do pozycjonowania stron (np. odpowiednie modyfikacje w kodzie)
  • Ciągłe docelowe pozycjonowanie stron (skupione na osiągnięciu wymiernych rezultatów)
  • Audyty SEO (rozwiązywanie problemów z popularnością strony)

Płatność tylko za efekty

strony www pozycjonowanie Pozycjonowanie stron to nieustanna walka o czołowe pozycje w wyszukiwarkach. Jest to proces długotrwały, a efekty nie są widoczne od razu. Duża część firm pozycjonujących pobiera stałe opłaty niezależnie od rezultatu. Korzystając z usług naszej firmy zapłacisz jedynie w przypadku gdy Twoja strona pojawi się na pierwszej stronie wyników.
Ceny ustalane są indywidualnie w zależności od frazy, nakładu pracy nad samą stroną oraz dodatkowych wymogów klienta, ale zawsze staramy się by ceny były na odpowiednio niskim poziomie.

Gwarancja satysfakcji

Posiadamy dobrze rozwinięte zaplecze pozycjonerskie, które nieustannie rozbudowujemy, aby nasza skuteczność byłą jak największa. Na chwilę obecną około 95% fraz dla jakich prowadzimy pozycjonowanie stron zdobywa główne (wiele z nich pierwsze) pozycje w wyszukwiarkach.
Powyższe oraz rozsądne ceny i płatność jedynie za efekty sprawiają, że mamy grono stałych zadowolonych klientów.
Zaufaj nam i powierz pozycję swojej strony naszej firmie!