Historia firmy

Początki naszej działalności sięgają aż roku 2003.
Świadczyliśmy wtedy usługi podwykonawcze głównie dla zagranicznych kontrahentów, między innymi na polu programowania gier komputerowych. Niedługo po tym, firma została zarejestrowana w kraju i tak oto coś, co miało być chwilową działanością, dało podstawy dzisiejszemu przedsiębiorstwu. Pierwotnie swoje działania skupialiśmy na konkretnych celach z zakresu projektowania portali internetowych oraz stron www.

Wraz z upływem czasu poszerzało się spektrum oferowanych przez nas usług tak, aby jak najlepiej spełniać wymagania rynku IT.
Realizując coraz poważniejsze, wymagające większej odpowiedzialności i nakładów pracy projekty oraz stale poszerzając grono zadowolonych klientów zyskaliśmy doświadczenie i pewną renomę na rynku.
Zajmowaliśmy się między innymi szeroko pojętym programowaniem aplikacji desktopowych oraz programowanie webowym.
Około roku 2007 postanowiliśmy wykorzystać nasze szerokie spektrum zainteresowań i umiejętności w ramach jednej usługi i tak oto
jedną z głównych gałęzi działalności naszej firmy stał się Outsourcing IT.
Jest to forma współpracy pozwalająca wyeliminować zbędne koszty przy utrzymaniu sieci komputerowej, sprzętu i oprogramowania w firmach, która jest bardzo popularna za granicą, a w Polsce zyskuje coraz większą popularność

Obecna działalność

Na dzień dzisiejszy nasza firma to grono wykwalifikowanych, ambitnych programistów, grafików, projektantów oraz serwisantów, którzy dbają o prawidłowe działanie i bezpieczeństwo infrastruktury IT w państwa firmach, a także o to by każdy projekt spełniał państwa oczekiwania.
Wprowadzilismy nowe usługi - zagadnienia związane z wizerunkiem (projektowanie broszur, logo i wizytówek) oraz telefonię VoIP, która pozwala ograniczyć koszty związane z komunikacją.
Dzięki wyrobionym przez lata kwalifikacjom świadczymy jedną z najpełniejszych usług komputerowej obsługi małych i średnich przedsiębiorstw.

Podejmując prace dbamy o te duże, skomplikowane, projekty jak i o te mniejsze w równym stopniu, a każda usługa jest indywidualnie przygotowywana zarówno od strony projektowej jak i cenowej. Stawiamy przede wszystkim na jakość świadczonych usług i wysoki poziom realizowanych przez nas zadań oraz dbamy o budowanie zaufania między nami, a naszymi klientami.
Zdecydowana większość klientów koszysta z naszych usług nieprzerwanie od wielu lat.

Zapraszamy do współpracy,
Zespół ePC IT