konsulting informatyczny

Doradztwo i konsulting informatyczny

Często zdarza się, że używane w firmie aplikacje ograniczają jej rozwój poprzez generowanie niepotrzebnych kosztów lub zużywanie dużej ilości zasobów. Niejednokrotnie zastanawiacie się państwo w jaki sposób zoptymalizować działanie infrastruktury IT tak, aby osiągnąć maksimum korzyści.
Macie pomysły na wdrożenie i rozwój nowych technologii, ale brakuje wam kogoś z odpowiednim poziomie specjalistycznej wiedzy lub zwyczajnie potrzebujecie porady informatycznej przy określonym problemie.
Wychodząc naszym klientom naprzeciw wprowadzilismy do oferty konsulting informatyczny i służymy naszą wiedzą oraz umiejętnościami.


Jako firma informatyczna oferujemy konsulting informatyczny obejmujący wiele aspektów tej dziedziny takich jak:
  • doradztwo w zakresie infrakstruktury sieciowej
  • doradztwo w zakresie bezpieczeństwa danych i sieci
  • doradztwo informatyczne dotyczące optymalizacji kosztów
  • doradztwo informatyczne w zakresie wyboru oprogramowania i sprzętu
  • konsulting informatyczny w zakresie reklamy i promocji w internecie
  • pomoc z problemami informatycznymi
Opierając sie na naszym doświadczeniu zaproponujemy niezbędne zmiany, które pozytywnie wpłyną na działanie całego przedsiębiorstwa.
Usługi doradztwa informatycznego i szkoleń stanowią jeden z elementów Outsourcingu IT i w przypadku podpisania umowy są realizowane na bieżąco.

Wdrożenia i szkolenia

doradztwo informatyczne Niejednokrotnie zdarza się, że po zakupie nowego oprogramowania do firmy okazuje się, że jego nauka idzie powoli przez co cała firma zwalnia tempo. Czasem nawet zmiana wersji dotychczas używanego oprogramowania wymaga dodatkowej nauki. Aby usprawnić ten proces potrzebne są szkolenia. Nasza firma może zaoferować szkolenia pracowników z zakresu obsługi nowego oprogramowania (na bieżąco poszerzana gama aplikacji i zagadnień).
Ponadto jesteśmy w stanie zapewnić wdrożenia stworzonych przez nas rozwiązań w państwa firmach jeśli zachodzi taka potrzeba.