outsourcing it łódź

Kompleksowy Outsourcing IT dla Łodzi

Informatyczna obsługa firm (outsourcing it) to koncept polegający na zleceniu wyspecjalizowanemu zewnetrznemu wykonawcy nadzoru nad infrastrukturą informatyczną w państwa firmach.
Jest to najrozsądniejsze wyjście dla małych i średnich przedsiębiorstw posiadających w swoich siedzibach komputery i sprzęt informatyczny.
Nasze szerokie zainteresowania i doświadczenie na polu informatyki pozwalają nam na przygotowanie dla państwa bardzo rozbudowanej oferty outsourcingu IT.
Pragnąc wyjść naprzeciw potrzebom małych i średnich przedsiębiorstw z Łodzi stworzyliśmy ofertę, która pozwala pokryć 100% zapotrzebowania na obsługę informatyczną zachowując przy tym przystępne ceny. Dodatkowo całkowicie za darmo, w ramach usługi otrzymują państwo stronę internetową.

Korzyści płynące z informatycznej obsługi firm

Outsourcing IT nie bez powodu staje się coraz bardziej popularną formą utrzymania infrastruktury informatycznej. Podpisanie umowy z naszą firmą pociąga za sobą on szereg korzyści wśród których są m.in: informatyczna obsługa firm łódź
 • Brak konieczności tworzenia osobnego etatu informatyka - outsourcing it zapewnia dostęp do nie jednego, lecz kilku informatyków i serwisantów.
 • Znaczne obniżenie kosztów obsługi infrastruktury informatycznej - staramy się przejąć jak najwięcej obowiązków informatycznych, dokonujemy analizy obecnych rozwiązań i sugerujemy plan ograniczenia kosztów obsługi IT. Jako duża firma informatyczna świadcząca usługi dla wielu podmiotów jesteśmy w stanie zaproponować państwu niskie ceny usług, ze względy na to iż sami osiągamy warunki cenowe, które dla klientów indywidualnych są nieosiągalne.
 • Stały nadzór nad siecią, sprzętem komputerowym i oprogramowaniem - szybkie reagowanie na awarie i przede wszystkim modernizacja infrastruktury informatycznej tak, aby awarie występowały jak najrzadziej.
 • Nadzór nad bezpieczeństwem danych - będąc pod naszą opieką nie muszą się państwo martwić o swoje dane. Prowadzimy nadzór nad prawidłowym ich przechowywaniem i wykonywaniem kopii zapasowych.
 • Możliwości rozwoju i dostęp do nowości technicznych - jako firma na co dzień obracająca sie w branży informatycznej mamy stały dostęp do wszelkich nowości, które następnie przedstawiamy naszym klientom i w razie potrzeby wdrażamy.
 • outrourcing informatyczny łódź
 • Dostęp do nie jednego lecz kilku specjalistów w swoich dziedzinach - do współpracy z państwem oddelegowancyh zostaje kilku różnych pracowników, w zależności od państwa potrzeb. Są to wykwalifikowani administratorzy, programiści, graficy i projektanci.
 • Preferencyjne ceny oprogramowania - posiadamy oprogramowanie i sprzęt w atrakcyjnych cenach, co jest kolejnym czynnikiem wpływającym na obniżenie kosztów u naszych klientów.
 • Bezpłatna pomoc telefoniczna - sporą część problemów można rozwiązać przy pomocy sprawnego konsultanta telefonicznego. Nasi pracownicy i kopnsultanci są do państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu.
 • Pomoc komputerową dla pracowników firmy - pracownicy państwa firmy mogą liczyć na naszą pomoc w przypadku osobistych problemów informatycznych.
 • Telefonia VoIP - jest to najnowsza gałąź naszych usług, dla klientów umowy outsourcingowej całkowicie za darmo.
 • Występowanie w imieniu klienta w kontaktach dotyczących IT - za państwa zgodą i udpowiednimi upoważnieniami reprezentujemy państwa w kontaktach z firmami trzecimi w kwestiach stricte informatycznych. Końcowe decyzje należą rzecz jasna do was, ale tym sposobem możemy odciążyć was od części spraw.
 • Klauzula o zachowaniu poufności danych - razem z umową informatycznej obsługi firm podpisujemy klauzulę o zachowaniu poufności wszelkich udostepnianych nam danych
outsourcing it

Strona www za darmo

Dla naszych klientów przygotowaliśmy specjalną promocję. Każda podpisana umowa outsourcingowa premiowana będzie darmowym wykonaniem strony internetowej. Jest to idealna propozycja dla firm nie posiadających własnej wizytówki w internecie, jednakże możliwa jest również modyfikacja istniejącej strony bądź wykonanie zupełnie innej strony niż firmowa. Oczywistym jest fakt, że w ramach outsourcingu zajmujemy się opieką nie tylko nad stroną ale nad serwerami pocztą czy domenami.


Rosnące grono zadowolonych klientów

Warto nadmienić, że wszyscy klienci którzy skorzystali z naszej oferty i podpisali z nami umowę outsourcingową są z nami po dziś dzień.
Ich problemy informatyczne są rozwiązywane błyskawicznie, przez co moga się skupić na innych aspektach działalności.
W tym miejscu również dziękujemy za zaufanie jakim nas obdarzacie i liczymy na kolejne lata owocnej współpracy. Informatyczna obsługa firm to przyszłość IT w małych i średnich przedsiębiorstwach.

Zapraszamy firmy z Łodzi i okolic do korzystania z naszych usług