Outsourcing - najlepsza oferta w Łodzi

Proponujemy państwu jedną z najkompletniejszych usług komputerowej obsługi firm w Łodzi.
Dzięki szerokiemu spektrum działalności możemy przejąć 100% obowiązków związanych z obsługą IT w państwa firmach.
Lista usług jest długa, a szczegóły można poznać w dziale Outsourcing IT.
Podejmując współpracę z nami będą państwo mogli zminimalizować nakłady finansowe związane z informatyką w waszych firmach.
Z dumą szczycimy się tym, że wszyscy dotychczasowi klient korzystający z naszej obsługi są z nami od początku po dzień dzisiejszy, a każdy z nich darzy nas dużym zaufaniem i jest zadowolony z naszych usług.
Ponadto jako jedni z nielicznych organizujemy różne promocje dla klientów, którzy podpisują umowę outsourcingową.

Relacje z klientami

W kontaktach z klientami nie posiadamy sztywnych ram działania, ale zawsze słuchamy ich potrzeb i staramy się do nich dostosować, proponując najbardziej odpowiednie rozwiązania. Na naszej stronie uruchomiliśmy specjalny dział Sugestie, w którym mogą państwo zgłaszać uwagi i sugestie dotyczące naszej działalności. Każda informacja jest dla nas cenna, ponieważ pomaga nam usprawniać naszą ofertę oraz metodykę pracy.

Kluczowym aspektem jest dla nas zaufanie. Na nim w głównej mierze opiera się współpraca z nami i dlatego właśnie przebiega ona optymalnie. Posiadamy grono stałych klientów, którzy niezmiennie współpracują z nami od wielu lat.
Jesteśmy wdzięczni wszystkim swoim dotychczasowym zleceniodawcom za zaufanie jakim nas obdarzyli, natomiast wszystkich z państwa, kórzy są zainteresowani naszymi usługami zapraszamy do kontaktu.
Przedstawiciel firmy osobiście stawi się na spotkanie w dogodnym terminie celem wyjaśnienia szczegółów i przygotowania indywidualnej oferty.

Wysoka jakość usług

Każda wykonana praca świadczy o nas, dlatego staramy się, aby gotowy produkt był na wysokim poziomie.
Spełniamy państwa wymogi zachowując przy tym wszelkie konieczne standardy.
W zależności od rodzaju realizowanego zlecenia efektem naszej pracy jest produkt spełniający wytyczne, funkcjonalny oraz dopracowany pod względem graficznym i użytkowym. Dzięki odrębnej fazie testów mogą państwo liczyć na bezawaryjność naszych programów i aplikacji.