audyty informatyczne łódź

Audyty bezpieczeństwa danych

Bezpieczeństwo danych firmowych, danych osobowych oraz odpowiednia ochrona przed zagrożeniami z sieci (np. wirusy, trojany) to ważny aspekt każdej firmie.
Jeśli przechowujesz lub archiwizujesz kluczowe dla twojego przedsiębiorstwa informacje lub korzystasz ze zdalnych połączeń warto pamiętać o odpowiednim poziomie bezpieczeństwa.
Wielu przedsiębiorców spycha tę kwestię na margines, jednak prędzej czy później można się przekonać, że warto za wczasu podjąć odpowiednie kroki celem zabezpieczenia danych i przeprowadzić audyt bezpieczeństwa.
Zarówno odpowiednie przechowywanie danych jak i ochrona przed dostępem osób niepowołanych, czy to z wewnątrz czy tym bardziej z zewnątrz sieci pozwala uniknąć niejednokrotnie dotkliwych strat finansowych.


Nasza firma w ramach przeprowadzanych audytów bezpieczeństwa oferuje usługi z zakresu:
  • analizy systemu zabezpieczeń w Twojej firmie
  • przygotowania profesjonalnego raportu z bezpieczeństwa sieci i całego systemu przechowywania danych
  • doradztwa w zakresie bezpieczeństwa i wyboru najlepszych rozwiązań
  • wdrożenia rozwiązań zwiększających poziom bezpieczeństwa
  • usuwania skutków działania wirusów, trojanów
Jesteśmy oficjalnym partnerem firmy ESET zajmującej sią tworzeniem najlepszych na rynku rozwiązań z dziedziny ochrony komputerów i zabezpieczeń antywirusowych.

Audyty legalności oprogramowania

audyty legalności łódź W dzisiejszych czasach również aspekt legalności jest bardzo ważny. Zarówno media jak i polski rząd coraz częściej poruszają temat piractwa,
a firmy są bardziej narażone na kontrole antypirackie, które mogą skończyć się dotkliwymi karami finansowymi jeśli nie posiadamy nadzoru nad oprogramowaniem w firmie. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie przeprowadzić audyt legalności oprogramowania w Twojej firmie, w ramach którego znajdziemy całe nielicencjonowanie oprogramowanie, zaproponujemy zakup licencji na najkorzystniejszych warunkach oraz pomożemy we wdrożeniu legalnych, darmowych i często lepszych odpowiedników drogiego komercyjnego oprogramowania.
Audyty legalności warto przeprowadzać co jakiś czas, aby mieć pewność, że w przypadku kontroli nie znajdą się, żadne uchybienia.
Odpowiednio przeprowadzony audyt legalności pozwala zaoszczędzić Twoje pieniądze.
Wystawiamy certyfikaty legalności.

Audyty sprzętu i oprogramowania

Ten rodzaj audytu ma na celu pomóc państwu w doborze odpowiednich aplikacji i sprzętu. Jeśli praca jest spowolniona i spotykacie się z częstymi awariami być może to znak, że należy gruntownie przyjrzeć się infrastrukturze informatycznej i temu w jakim jest stanie. Możemy pomóc wam przeprowadzając taki audyt i zaproponować najlepsze i najkorzystniejsze cenowo rozwiązania.

Audyty serwisów internetowych i pozycjonowanie, audyty SEO

audyty bezpieczeństwa łódź Często zdarza się, że mimo iż posiadają państwo stronę internetową, nie jest ona odwiedzana a sama pozycja w wyszukiwarkach nie jest zadowalająca. Możemy dla państwa przeprowadzić audyt SEO strony (serwisu, portalu) i zbadać przyczyny takiego stanu rzeczy oraz zaproponować wyjście z sytuacji, a wyniki analizy przedstawić w formie raportu. Odrębną usługę stanowi pozycjonowanie stron internetowych.

Efektem każdego audytu jest profesjonalny i przejrzysty raport zawierający dokładną analizę sytuacji i możliwe rozwiązania.

Zapraszamy do współpracy