aplikacje internetowe łódź

Aplikacje internetowe

Programowanie jest jedną z naszych pasji W ramach naszych usług realizujemy również aplikacje internetowe. Przy ich tworzeniu korzystamy z takich technologii jak Java, ASP.net, WPF, JavaScript, PHP, Ajax. Działamy w oparciu o bazy danych MySQL, PostgreSQL, MSSQL, Oracle.
Po więcej szczegółów zapraszamy do działu Technologie.

Aplikacje webowe są jedną z naszych specjalności. Tworzymy aplikacje zarówno od podstaw oraz zajmujemy się integracją i usprawnianiem systemów już wdrożonych. Nasze rozwiązania budowane są w oparciu o najnowsze technologie i charakteryzują się innowacyjnością i funkcjonalnością.
Ze względu na to, że wszystkie aplikacje internetowe przechodzą przed wdrożeniem przez fazę testów gwarantujemy państwu wysoką jakość kodu i bezawaryjność działania naszych rozwiązań.
Udzielamy także wsparcia technicznego w zakresie obsługi.

Zaawansowane interfejsy użytkownika

Nasz zespół jest wyspecjalizowany w dziedzinie projektowania i tworzenia funkcjonalnych rozwiązań z zakresu interfejsu użytkownika.
Wiemy jak należy pisać responsywne, szybkie i wygodne w nawigacji aplikacje internetowe. Bardzo często stosujemy autorskie pomysły, a nasze aplikacje internetowe są intuicyjne w obsłudze. Nie pozostajemy również w tyle jeśli chodzi o projekt graficzny interfejsu, który jest ciekawy i przejrzysty, a wszystko to dzięki temu,
że nad aplikacjami pracują nie tylko programiści, ale również graficy i projektanci.

Bezpieczeństwo

Przy aplikacjach internetowych jest to zawsze jeden z najważniejszych tematów. Jeśli powierzysz nam swój projekt możesz spać spokojnie - wiemy jak powinny wyglądać bezpieczne aplikacje internetowe oraz zdajemy sobie sprawę z zagrożeń obecnych w Internecie.
Dlatego właśnie zawsze staramy się aby aplikacje webowe były bardzo dobrze zabezpieczone. Poziom zabezpieczeń aplikacji jest zawsze dostosowany do wymagań klienta oraz do przeznaczenia i rodzaju aplikacji.

Aplikacje desktop

tworzenie aplikacji www łódź W ramach naszych usług realizujemy również aplikacje typu desktop przy użyciu takich języków programowania jak C#, C++, Java, Python. Tematyka aplikacji jakie państwu oferujemy jest bardzo szeroka i oprócz standardowych narzędzi, które wymagają jedynie wiedzy z zakresu technologii użytych do ich stworzenia możemy zaoferować również projekty o tematyce:
  • Przetwarzanie obrazów
  • Przetwarzanie sygnałów audio i video
  • Aplikacje GIS (Geographic Information System) – wizualizacja map, danych wektorowych i rastrowych
  • Aplikacje 3D
  • Gry
Realizujemy zlecenia programistyczne zarówno jako główny wykonawca oraz podwykonawca.